Wie is wie?

De consulenten van het samenwerkingsverband zijn verdeeld in vijf Teams Passend Onderwijs (TPO’s). Deze TPO’s zijn gekoppeld aan vijf gebieden in de gemeente Utrecht. De medewerkers worden ondersteund door het Stafbureau. Daarnaast heeft het samenwerkingsverband een Toelaatbaarheidscommissie (TLC) en is er een samenwerking met het Platform 2-4 jarigen.

 

TPO 1 Noordwest/Overvecht

Aukje Oldeman

Aukje Oldeman

Consulent Passend Onderwijs
Barbara Schrover

Barbara Schrover

Consulent Passend Onderwijs
Bertien Landzaat

Bertien Landzaat

Consulent Passend Onderwijs
Frytzen Erich

Frytzen Erich

Consulent Passend Onderwijs
Paulien Lagerweij

Paulien Lagerweij

Consulent Passend Onderwijs
Wendy Steenbergen

Wendy Steenbergen

Consulent Passend Onderwijs

TPO 2 Noord/Oost/Binnenstad

Augusta van Oene

Augusta van Oene

Consulent Passend Onderwijs
Erna Siegers

Erna Siegers

Consulent Passend Onderwijs
Joke Tamminga

Joke Tamminga

Consulent Passend Onderwijs
Marlies Uijterschout

Marlies Uijterschout

Consulent Passend Onderwijs

TPO 3 Zuid/Zuidwest

Carolien Roze

Carolien Roze

Consulent Passend Onderwijs
Joyce Botden

Joyce Botden

Consulent Passend Onderwijs
Maaike Blom

Maaike Blom

Consulent Passend Onderwijs
Maartje Bakker

Maartje Bakker

Consulent Passend Onderwijs
Sanne Verbruggen

Sanne Verbruggen

Consulent Passend Onderwijs
Yvon den Ouden

Yvon den Ouden

Consulent Passend Onderwijs

TPO 4 West/Leidsche Rijn

Ferdi ten Ham

Ferdi ten Ham

Consulent Passend Onderwijs
Hanne Langeveld

Hanne Langeveld

Consulent Passend Onderwijs
Lisa van Schijndel

Lisa van Schijndel

Consulent Passend Onderwijs
Monique van Selow

Monique van Selow

Consulent Passend Onderwijs
Petra Harpe

Petra Harpe

Consulent Passend Onderwijs

TPO 5 Vleuten/De Meern

Anne-Marthe Sigmond

Anne-Marthe Sigmond

Consulent Passend Onderwijs
Dieuwke van Kraaij

Dieuwke van Kraaij

Consulent Passend Onderwijs
Mariëtte van Schijndel

Mariëtte van Schijndel

Consulent Passend Onderwijs
Mijke Raaijmakers

Mijke Raaijmakers

Consulent Passend Onderwijs

Toelaatbaarheidscommissie

Eveline Schell

Eveline Schell

Voorzitter TLC
Jop van Amelsvoort

Jop van Amelsvoort

Lid TLC/Helpdesk
Kim Jansen

Kim Jansen

Lid TLC
Leni van Nieuwenhoven

Leni van Nieuwenhoven

Lid TLC
Marieke Bos

Marieke Bos

Lid TLC

Platform 2-4 jarigen

Aukje Oldeman

Aukje Oldeman

Medewerker Platform 2-4 jarigen
Bertien Landzaat

Bertien Landzaat

Coördinator Platform 2-4 jarigen
Maaike Blom

Maaike Blom

Medewerker Platform 2-4 jarigen
Mariëtte van Schijndel

Mariëtte van Schijndel

Medewerker Platform 2-4 jarigen

Stafbureau

Canan Dada

Canan Dada

Secretaresse
Cornelie Kool

Cornelie Kool

Projectmedewerker
Jetta Spaanenburg

Jetta Spaanenburg

Directeur
Maartje Ebben

Maartje Ebben

Beleidsmedewerker onderwijs
Mirjam Hessing

Mirjam Hessing

Facilitair Medewerker
Patricia van Tergouw

Patricia van Tergouw

Bestuurssecretaris & Beleidsmedewerker HRM
Suzanne van Wakeren

Suzanne van Wakeren

Beleidsmedewerker onderwijs & zorg
Wieneke Swüste

Wieneke Swüste

Beleidsmedewerker onderwijs & kwaliteit
Willy Terlouw

Willy Terlouw

Beleidsmedewerker Financiën