Lerend netwerk IB

Het lerend netwerk voor IB’ers wordt per wijk georganiseerd. Hierdoor kunnen wijkgerichte onderwerpen besproken worden. Denk hierbij aan good practices, dilemma’s, vraagstukken uit de alledaagse schoolpraktijk en samenwerking met kernpartners. Onderwerpen kunnen zowel vanuit het SWV Utrecht PO als vanuit de scholen aangedragen worden.

De scholen van het SWV Utrecht PO zijn ingedeeld in 5 Teams Passend Onderwijs (TPO’s). Deze vijf TPO’s zijn regionaal verdeeld over Utrecht en gekoppeld aan de lerende netwerken.

Indeling teams passend onderwijs

Image Map

De lerende netwerken vinden twee keer per jaar plaats. Voor het schooljaar 2017/2018 vinden de lerende netwerken op de volgende momenten plaats:

Team Passend Onderwijs Data lerende netwerken
TPO 1 Noordwest/Overvecht

dinsdag 7 november 2017, 09.00-11.00 uur

dinsdag 5 juni 2018, 09.00-11.00 uur

>Download presentatie echtscheiding

>Download presentatie Taalschool Utrecht

TPO 2 Noordoost/Oost/Binnenstad

donderdag 9 november 2017, 09.00-11.00 uur

donderdag 24 mei 2018, 09.00-11.00 uur

TPO 3 Zuid/Zuidwest

donderdag 16 november 2017, 09.00-11.00 uur

dinsdag 22 mei 2018, 09.00-11.00 uur

TPO 4 West/Leidsche Rijn

dinsdag 14 november 2017, 09.00-11.00 uur
> Download presentatie
> Download document gedragsschema

donderdag 17 mei 2018, 09.00-11.00 uur

>Download presentatie echtscheiding

TPO 5 Vleuten/De Meern

dinsdag 21 november 2017, 09.00-11.00 uur

> Download presentatie echtscheiding

dinsdag 15 mei 2018, 09.00-11.00 uur

 

In de bijeenkomsten van november 2017 heeft dit keer het Buurtteam als kernpartner centraal gestaan.

Hier vindt u de presentatie die het Buurtteam tijdens de bijeenkomsten heeft gegeven.

Overzicht scholen per Team Passend Onderwijs (TPO)

  • TPO Noordwest-Overvecht

    Aboe Da’oedschool

    Joannesschool

    Op Dreef

    De Boemerang

    Ludgerschool

    OBS Jules Verne

    De Cirkel

    Marcusschool

    Prinses Margrietschool

    De Kleine Vliegenier

    Mattheusschool

    Rietendakschool

    De Pijlstaart

    OBO De Gagel

    SBO Belle van Zuylen

    De Piramide

    OBO De Klopvaart

    SBO Sint Maarten

    De Schakel

    OBO De Watertoren

    Taalschool Het Mozaïek

    Jenaplanschool Cleophas

    OBO Spoorzicht

    Wijzer aan de Vecht

    Joannes XXIII

     

  • TPO Noordoost/Oost/Binnenstad

    Agatha Snellenschool

    Dr. Bosschool

    ODBS Pieterskerkhof

    Daltonschool Rijnsweerd

    GBS De Wissel

    ODBS Puntenburg

    De Beiaard

    Jenaplanschool Wittevrouwen

    Paulusschool

    De Fakkel

    Kathedrale Koorschool Utrecht

    Prof. Kohnstammschool

    De Koekoek

    Montessorischool Buiten Wittevrouwen

    Stepping Stones

    De Notenboom

    Nieuwe Regentesseschool

    Utrechtse Schoolvereniging

    De Odyssee

    OBS Tuindorp

    Vrije School Utrecht

    De Regenboog

    OBS Voordorp

     

  • TPO Zuid/Zuidwest

    Al Hambra

    De Kaleidoskoop

    Internationale School Utrecht

    Anne Frankschool

    De Kleine Dichter

    Lukasschool

    Ariënsschool

    De Panda

    Maaspleinschool

    Blauwe Aventurijn

    De Spits

    OBS De Klim

    Da Costaschool Hoograven

    De Zeven Gaven

    SBO Luc Stevensschool

    Da Costaschool Kanaleneiland

    Gertrudisschool

    St. Jan de Doper

    De Baanbreker

    Het Schateiland

    W.G. van de Hulstschool

    De Hoge Raven

     

  • TPO West/Leidsche Rijn

    2e Marnixschool

    Hof ter Weide

    Onder De Bogen

    Asch van Wijckschool

    De Ridderhof

    OBS Waterrijk

    De Achtbaan

    Jenaplanschool De Brug

    Op De Groene Alm

    De Boomgaard

    Montessori Arcade

    Parkschool

    De Catharijnepoort

    OBS De Klimroos

    Sint Dominicusschool

    De JazzSingel

    OBS Het Zand

    Vrije School Leidsche Rijn

    De Oase

    OBS Oog in Al

     

     

  • TPO Vleuten/De Meern

    De Krullevaar

    OBS Apollo 11

     SBO De Binnentuin

    De Meander

    OBS Kees Valkenstein

    Shri Krishna School

    De Twaalfruiter

    OBS Pantarijn

    St. Bonifatiusschool

    Het Veldhuis

    OBS Vleuterweide

    Torenpleinschool

    Jenaplanschool Zonnewereld

    RKBS Drie Koningen

    Willibrordschool

    Koningin Beatrixschool